Обмін досвідом – гарний привід для зустрічі друзів!

0
Your rating: None

Ні для кого не секрет, що успішна робота громадської організації у більшості випадків залежить від її досвіду та умінню налагодити співпрацю з іншими громадськими організаціями та волонтерами. А допомагають у цьому дружні зустрічі та обмін досвідом. 

Так 27 січня на базі Сумського Центру розвитку дитинства відбулася зустріч представників Сумської міської молодіжної громадської організації азербайджанської культури «Ільхам», Сумського міського громадсько-молодіжного об’єднання «Соціальна організація студентів» та волонтерів Центру. Під час зустрічі кожна з організацій розповіла про свою роботу та досягнення а також поділилася планами на майбутнє. Також про свою роботу розповіли волонтери Центру. Не дивлячись на те, що напрямки організації згідно їх статутної діяльності різні, усі прийшли до єдиного висновку – від кожного з нас залежить те, як саме зможе реалізувати себе молодь міста, а також, що лише завдяки співпраці та допомозі один одному можна досягти гарного результату.

«Ми досить молода організація, яка вже має певний досвід діяльності та велике бажання працювати. Для нас не просто цікаво дізнатися про роботу інших організацій, а й розуміти, що ми маємо друзів, які з радістю готові допомогти» - зазначив голова організації Новруз Велієв.

«Нам було надзвичайно приємно привітати гостей в Центрі та поділитися власним досвідом роботи. Важливо розуміти, що громадська діяльність – це вагомий ресурс у житті громади міста, що дозволяє вирішити ряд її проблем та покращити рівень життя населення» - поділилася керівник проекту «Забезпеченні дітей права на освіту, шляхом залучення малозабезпечених сімей та сімей, яких торкнулася криза до Центру розвитку дитинства».

За дружньою розмовою, кожен з учасників зустрічі зміг дізнатися багато нового, а також поглянути на роботу громадської організації під новим кутом. Учасники з нетерпінням чекають нової зустрічі.