Щодня прийняти душ можуть не усі солдати :(

0
Your rating: None

Дорогі захисники Української держави! Солдати, прапорщики, офіцери!

6 грудня - День Збройним Силам України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань. Нині ж до складнощів військової служби додаються численні життєві проблеми, насамперед житлово-побутові, які не надихають оптимізмом і наснагою офіцерський корпус, особливо молоде покоління військовослужбовців.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажає Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

Анонимный's picture
Анонимный

cheap accutane - order accutane

Анонимный's picture
Анонимный

buy accutane online - cheap accutane

reutski's picture
Константин Реуцкий
Offline
Апошняе наведванне: 5 years 21 weeks таму
Joined: 09.03.2010

взагалі-то це давнє тестове повідомлення, розміщене кимось з програмістів) але цікаво, що розпочалася така дискусія) відношення до військових з боку влади їхньої країни також може бути певним індикатором. можна порівняти відношення до військових у пострадянських країнах і у європі, чи, наприклад у ізраїлі і зробити певні висновки.

Olga Sergeeva's picture
Ольга Сергеева
Offline
Апошняе наведванне: 6 years 15 weeks таму
Joined: 19.04.2010

армия в таком виде как она есть сейчас - это следствие как по мне "грамотного" управления страной... Тем не менее, такие же молодые мальчики защищали родину во второй мировой войне и я не думаю, что в советской армии были какие-то тепличные условия для солдат.

politruk's picture
Валерій Гавриленко
Offline
Апошняе наведванне: 7 years 25 weeks таму
Joined: 24.08.2011

"...а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах"

приймати душ щодня на війні,- ось одна з славетних бойових традицій українців...

politruk's picture
Валерій Гавриленко
Offline
Апошняе наведванне: 7 years 25 weeks таму
Joined: 24.08.2011

"....Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни,...."

а там... на війні.... душ буде щодня!!!!