Дискусія: "«Чехія від соціалізму до капіталізму: досвід реформування та євроінтеграції» за участі колишніх чеських політиків в Книгарні «Є»

Date and time of: 
18.11.2013 - 18:30

18 листопада в рамках проекту «Європейський досвід» «Українського тижня» та Книгарні «Є» Чеський Центр в Києві запрошує на дискусію за участі двох відомих чеських політиків Яна Румла та Їржі Скаліцькі.

 Ян Румл – чеський політичний і державний діяч, член уряду, міністр внутрішніх справ Чеської Республіки (1992-1997).

До того як стати міністром внутрішніх справ Ян Румл працював незалежним журналістом, публікувався в самвидаві, в 1991 році займав посаду заступника міністра внутрішніх справ, федерального міністра внутрішніх справ Чехословаччини.

На початку 90-х років на посаді міністра Ян Румл здійснив реформу Міністерства внутрішніх справа Чехії. За його головування після Оксамитової революції 1989 року було проведено демілітаризацію МВС, ліквідовано внутрішні війська, війська швидкого реагування, прикордонну охорону та політичну поліцію.

Їржі Скаліцькі  – колишній чеський політик, який після Оксамитової революції був членом Палати зборів від Громадського Форуму, а пізніше від Громадянського демократичного альянсу. В 90-х роках Скаліцькі обіймав посаду міністр природного середовища (1996 – 1998), був членом палати депутатів і президентом ГДА. В 1998-2004 роках - сенатор від коаліції політичних партій Čtyřkoalice.

Проект «Європейський досвід» є незалежною платформою для спілкування політиків, експертів, лідерів думок і громадськості для вироблення ключових рішень та дорожньої карти, що сприятимуть політичному, економічному і культурному прогресу України, її перетворенню на демократичну державу та інтеграції в європейське суспільство.

Вхід вільний!

Місце проведення: Книгарня "Є", вул. Лисенка, 3, м. Київ

Дата: 18 лист. 2013 18:30 - 20:00

Contact information: 
www.mzv.cz/kiev/uk/kontakty.html
Адрас: 
Місце проведення: Книгарня "Є", вул. Лисенка, 3, м. Київ