Основна проблематика прав людини у Криму та роль громадських приймалень для її вирішення.

Проблематика прав людини, типові проблеми і основні тенденції в АР Крим – дуже важливі теми, але й доволі широкі. Роль цивільних приймалень у захисті прав людини і громадянських прав є  важливою складовою у не тільки захисту але й розвитку застосування прав людини у Криму.

Сьогодні у Криму немало проблем у сфері прав людини. Але вирішувати проблеми треба з головного. А головним є те, що населення у Криму має дуже пасивну громадянську позицію. На останніх виборах явка виборців склала менш 50%, участь людей у процесах прийняття рішень в місцевих громадах носить декларативний  характер, населення цілком покладається на владу та чекає коли та вирішить проблеми громади. Але це не провина населення, що воно є пасивним. Це спрямована політика місцевої влади, котра не торопиться віддавати людям частину своїх повноважень. Бо багатьом чиновникам простіше й вигідніше керувати громадами без втручання громадськості , без прозорості з боку громадян, без належної просвіти громадян у питаннях прав на участь у процесах прийняття рішень та ін. ось це й є основна проблематика прав людини у Криму. На жаль тенденції, щодо централізації влади останнім часом тільки посилюються. Створенні при місцевих органах влади громадські ради у своєї більшості нічого не вирішують. Ті громадянські лідери, котрі могли б налагодити плідну роботу громадських рад, чомусь оказалися за бортом цих рад. Тому зараз питання підвищення громадянської відповідальності кримчан є актуальним та затребуваним з боку громадянського суспільства.
Ось як раз у питанні активізації місцевого населення й велика роль цивільних приймалень. Цивільні приймальні повинні стати не просто місцем надання правових послуг населенню, але й стати центром громадянської активності. Цивільні приймальні можуть навчити активних громадян приймати участь у процесах прийняття рішень на місцевому рівні. А вже ці процеси ведуть до розвитку децентралізованого планування та самоорганізації населення на місцевому рівні. І як результат – створення розвитого громадянського суспільства.
Сьогодні третьому сектору Криму треба активніше об’єднуватися у напрямку  процесів активізації громадянської позиції кримчан. Й цивільні приймальні – є ефективний метод у цьому!