Центр допомоги безпритульним на Кіровоградщині. Бути чи не бути?

 

Незважаючи на постійне обговорення проблеми відсутності центру реєстрації для безпритульних  на Кіровоградщині, питання жодним чином не вирішується. Тож, щоб прояснити ситуацію та, все ж таки, отримати відповіді на свої питання,  активісти громадської організації «Територія успіху» проведуть круглий стіл на тему : «Центр допомоги безпритульним на Кіровоградщині. Бути чи не бути?»

До участі у заході запрошено представників: обласного та міського управління  соціального захисту населення, Міського ЦСССДМ, МНС та МВС. Також  до обговорення актуальних питань по вирішенню проблеми долучаться і представники громадських організацій, які опікуються безпритульними та представники ЗМІ.

Захід відбудеться: 15 лютого 2011р., о 14.00 за адресою: м. Кіровоград, вул. Дзержинського, 53а, інформаційно-ресурсний центр "Громадський офіс" .

Контактна особа: Інга Дуднік, т. (0522) 27-09-63

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у заході та внести свій вклад у вирішення проблеми.

 

Ця діяльність стала можливою завдяки проекту «Розвиток громадянського суспільства», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2009-2012рр.