У Києві стартує 9-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

 

З 23 до 29 березня у столичному Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) та кінотеатрі «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі 19) відбуватиметься Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

 

Docudays UA film festival spot 2012 (TV version) from Roman Bondarchuk on Vimeo.

Відкриватиме Docudays UA фаворит багатьох міжнародних фестивалів – трагічна комедія «Дипломат» датського режисера Мадса Брюггера.

 

Ведучі церемонії відкриття – подружжя журналістів Єгор Соболєв та Марічка Падалко.

«Чи має шанс авторитаризм в Україні?” – це питання стало основною темою фестивалю, тому увесь фестивальний тиждень буде насичений показами фільмів та дискусіями, присвяченими захисту свободи слова, мирних зібрань, аналізу тоталітарних режимів та методів боротьби з ними в різних країнах світу.

Цьогоріч на фестивалі Docudays UA фільми змагаються у трьох конкурсах – DOCU/ЖИТТЯ, DOCU/ПРАВО, DOCU/КОРОТКО. Конкурс короткометражних фільмів проходитиме на фестивалі вперше. У ньому змагатимуться документальні стрічки тривалістю до 45 хвилин. Кожен конкурс має призовий фонд. Від 2009 року у визначенні найкращого фільму також беруть участь студенти київських вищих шкіл. Свого переможця шляхом анонімного анкетування традиційно обирають і глядачі.

Від УГСПЛ: Події, на які ми особливо рекомендуємо звернути увагу

Третій рік поспіль організатори фестивалю на знак пам’яті про друга і продюсера фестивалю Андрія Матросова вручають особливу премію. Нагороду команда Docudays UA вручить фільму, в якому побачить найбільше любові.

Вхід на всі кінопокази у Київському будинку кіно традиційно БЕЗКОШТОВНИЙ.

Єдина ціна квитка на покази у кінотеатрі «Кінопанорама» - 20 грн.

З повною програмою фестивалю, можна ознайомитись завантаживши її тут

Крыніца: 

docudays.org.ua