ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ПЕТРУ ПОРОШЕНКУ РЕЗОЛЮЦІЯ МІТИНГУ 25 червня 2015року місто Дніпропетровськ

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ

ПЕТРУ ПОРОШЕНКУ

 

ГОЛОВІ ВЕРХОВНОЇ

 РАДИ УКРАЇНИ

ВОЛОДИМИРУ ГОЛЬЦМАНУ

 

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРУ УКРАЇНИ

АРСЕНІЮ ЯЦЕНЮКУ

 

РЕЗОЛЮЦІЯ МІТИНГУ

25 червня 2015року                                                                                  місто Дніпропетровськ

 

            Керуючись Конституцією України, а саме положеннями  Статті 5, яка встановлює, що

Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Ніхто не може узурпувати державну владу.

А це означає, що лише народ, якщо він не задоволений діями влади має право змінити її, владу, конституційним шляхом – шляхом виборів. І якщо влада не дослухається до вимог народу,  про зміну її, він набуває право усунути її, або повалити революційним шляхом.

Лише народ має право давати оцінку діям влади за результатами її роботи.

Минув рік з дня інавгурації Президента і майже півтора року діяльності Уряду, який очолює Яценюк.

Наші сподівання, що Президент і Уряд нарешті припинять 23-х річний розвал держави Україна – не виправдались.

Виходячи з цього ми констатуємо, що керівництво України не здатне, або не бажає виконувати свої обов’язки по врегулюванню ситуації у ввіреній їм народом України  ми – народ України нагадуємо їм план діяльності і вимагаємо:

 

1.    Почати, нарешті, боротьбу з корупцією на всіх рівнях.

2.    Негайна відставка всіх чиновників які себе дискредитували, які були членами Партії регіонів, а зараз  є представниками ПР в інших партійних структурах, починаючи  від голів районних державних адміністрацій.

3.    Відставка  прем’єр-міністра України, який не здатний, або не бажає відновлнння економіки України, натомість заганяє український нарід в ще більший борг перед міжнародними фінансовими інституціями.

4.     Повернути у державну власність  всі надра України і підприємства, які виробляють електроенергію, тепло, видобувають  газ,  нафту та всі інші корисні копалини.

5.    Припинити грабіжницький розпродаж підприємств державної власності, а керівників, які їх заганяють в банкрутство притягти до кримінальної відповідальності.

6.    Перевірити, з участю представників майданів та інших громадських організацій законність приватизації всіх державних підприємств починаючи з 1992  року.

7.    Відмінити грабіжницькі тарифи на газ, тепло, воду, електроенергію.

8.    Відмінити підвищення всіх транспортних тарифів (автомобільних  в містах і селах та залізничних).

9.    Здійснити індексацію пенсій, зарплат та соціальних виплат.

10.  Очистити при берегові зони морів, рік та інших водойм України від незаконної забудови.

11.  Зупинити війну в Донбасі методом  оскільки вона  може перейти в третю світову війну в ім’я миру та цілісності України.

12.  Повністю поміняти керівництво Збройних Сил України, як структуру, яка не виконала задач покладених на неї по обороні і захисту держави.

 

Просимо надати відповідь, та здійснити відповідне реагування до 01 серпня 2015 року.

 

«Громадська організація – Євромайдан –Дніпро»